Q-TRAK LOGIN

NAŠI ĽUDIA

Ľudia sú srdcom G&P. Členovia nášho vysokokvalifikovaného, príjemného a úzko spätého tímu prešli starostlivým výberom, ktorý sa zameriaval nielen na ich spoločné technické schopnosti, ale taktiež na individuálny prístup, motiváciu, húževnatosť a flexibilitu. Naše tímy majú jedinečnú znalosť produktov a odvetví a sú orientovaní na službu.

Zamestnanci spoločnosti G&P pracujú v súlade s najvyššími štandardmi profesionality a diskrétnosti, zaisťujú príkladné správanie na pracovisku a prísne dodržiavanie mlčanlivosti za všetkých okolností.

Vytvorili sme závideniahodný kompetenčný rámec na zdokonalenie riadenia náboru, vzdelávania a výkonnosti našich zamestnancov, ktoré je podporené využívaním testovania Thomas International.

ZOZNÁMTE SA S NAŠIMI GARANTMI KVALITY A SLUŽIEB

Dino založil skupinu G&P Group a spoločnosť doviedol k tomu, aká je dnes. Dino zostáva jediným vlastníkom G&P.

Dino Kyriacou
Prezident a zakladateľ spoločnosti

Arne má za sebou úspešnú kariéru v oblasti testovania a certifikácie a v automobilovom priemysle. V spoločnosti G&P Arne dohliada a je zodpovedný za všetky aktivity v rámci skupiny.

Arne Willerslev-Legrand
Group Managing Director

Pred tým, než sa pred 10 rokmi pridal k G&P, bol Adrian členom finančného tímu najväčšieho maloobchodného reťazca v Británii. Dnes je Adrian v G&P zodpovedný za financie a IT na celosvetovej úrovni.
 

Adrian Delamere
Group Finance Director

Ruptesh má za sebou dlhú a úspešnú kariéru v Tata Motors a v G&P má na starosti podnikateľský rozvoj vrátane nových trhov, nových služieb, marketingu a stratégie.

Ruptesh Pattanayak
Group Business Development Director

Julian prišiel do G&P v januári 2015 z pozície výkonného riaditeľa jedného z popredných svetových dodávateľov automobilov. V G&P má Julian na starosti Veľkú Britániu.

 

Julian Dawes
European Operations Manager

Jan Kuchynka prišiel do spoločnosti G&P v roku 2007 ako technický riaditeľ po tom, čo pracoval na niekoľkých rôznych pozíciách v oblasti kvality pre automobilových dodávateľov. Jan prispel k rastu spoločnosti G&P vo východnej Európe a dnes je generálnym riaditeľom pre Českú republiku.

Jan Kuchynka
generálny riaditeľ (Česká republika)

Leona je členkou tímu G&P 10 rokov a má na starosti fungovanie administratívy vo východoeurópskych krajinách.

Leona Cerna
Admin Manager pre východnú Európu

David je v G&P zodpovedný za oddelenie Operations na Slovensku, kde jeho sústredený prístup zaisťuje vysokú spokojnosť zákazníkov.

David Stefan
Operations Manager pre Slovensko

Jeff má bohaté skúsenosti zo všetkých výrobných odvetví a prepája predajné činnosti v rámci Veľkej Británie a celej skupiny.

Jeff Armiger
Sales Manager (Veľká Británia)

Colin je zodpovedný za zaisťovanie trvale vysokej úrovne kvality a služieb činností G&P vo Veľkej Británii.

Colin Bennett
Group Quality Operations Manager

Richard k nám nastúpil po úspešnej kariére v automobilovom priemysle a dnes je v G&P vedúcim jednej z najväčších prevádzok v Británii.

Richard Hudson
Plant Manager

Sharan je v G&P od roku 2004 a docielil u nás nevídanú úroveň znalostí. Dnes je Sharan jedným z kľúčových zamestnancov spoločnosti.

Sharan Mander-Simpson
Admin Team Leader

Dawn je v G&P od roku 2008 a má na starosti finančné aktivity v Európe.

Dawn Cunnington
Finance Manager (Európa)
Technology

KARIÉRA

Spoločnosť G&P neustále hľadá podobne zmýšľajúcich, talentovaných a motivovaných uchádzačov, ktorí majú záujem nám pomôcť udržiavať najvyššiu možnú úroveň služieb a spokojnosti klientov. Svojich zamestnancov si vysoko ceníme a považujeme ich za základ úspechu firmy. Poskytujeme príležitosti na veľký profesijný rozvoj a postup a taktiež priaznivé platové podmienky.

Skupina G&P je na ceste k značnému rastu a v našom odbore sme známi vďaka najlepšej kvalite vo svojej triede, službám zameraným na klienta a podpore. Ak si myslíte, že môžete nášmu tímu niečím prispieť, kontaktujte nás, prosím.

Contact Us

Vivate Recruitment

Organizácia Vivate Recruitment Ltd je súčasťou skupiny G&P Group a bola založená s cieľom poskytovať G&P prístup k tým najlepším talentom a schopnostiam pri dodávaní služieb zákazníkom v mnohých rôznych odvetviach.

Tak sa organizácia Vivate stala špecialistom na nábor v oblasti techniky a svoje služby teraz ponúka aj klientom G&P ako súčasť svojho záväzku plniť všetky ich potreby.

Vivate má preukázateľné úspechy pri sprostredkovávaní zamestnancov, ktorí majú potrebné znalosti a skúsenosti, ktoré dodajú hodnotu a impulz rastu vášho podniku. Tak vám zaisťujeme skutočnú návratnosť vašej investície.

Komplexné európske skúsenosti Vivate nám umožňujú zaisťovať:

    dočasnú pracovnú silu

    stálu pracovnú silu

    externú pracovnú silu

    odbornú pracovnú silu

Svojim klientom poskytujeme najlepšie personálne služby vo svojej triede a v súčasnosti denne plníme vyše štyristo pozícií, čo je základ úspešného odovzdávania riešení, ktoré vyžadujú naši klienti.

G&P MÔŽE POMÔCŤ S NÁBOROM PREVERENÝCH ZAMESTNANCOV S ODBORNOU KVALIFIKÁCIOU

Kontaktujte nás

G&P Management s.r.o Moskoská 13, Bratislava
SK-81108, Slovakia

    +420 487 520 786          +44 (0) 1922 458 004