G&P vytvára kvalitnú budúcnosť

Spoločnosť Göbel& Partner (G&P) už dosiahla všeobecné uznanie ako popredná značka v oblasti riadenia kvality a teraz uskutočňuje ambiciózne plány do budúcna.
V posledných rokoch spoločnosť potvrdila a udržala výrazný rast, ktorý dosahovala aj napriek prebiehajúcej recesii. Výroba sa aj naďalej rozrastá a táto spoločnosť z regiónu West Midlands je dnes vo výbornej pozícii na uspokojovanie dopytu po prvotriednych a efektívnych riešeniach riadenia kvality.

G&P našla lukratívnu medzeru na trhu a rozvinula úspešnú spoluprácu s poprednými medzinárodnými výrobnými spoločnosťami a zároveň s ich kľúčovými dodávateľmi, pri ktorej dosahuje štandardy svetovej kvality. Táto firma už je významným dodávateľom v odvetví automobilového a leteckého priemyslu a v súčasnosti sa chystá na ďalšiu integráciu s dodávateľskými reťazcami v týchto odboroch. Je vyzbrojená číslami, ktoré ukazujú značný rast a majú zaujať potenciálnych partnerov.

Pred tromi rokmi mala spoločnosť G&P po celom svete 400 zamestnancov. Tento počet sa dramaticky zvýšil. V júni 2015 zamestnávala 1300 ľudí. Rastu pomohli nové obchodné víťazstvá, rozvoj súčasných vzťahov a rýchla expanzia podnikania s cieľom plniť globálne požiadavky zákazníkov v krajinách tak rôznorodých, ako je napríklad Čína, Slovensko alebo Singapur.

Ako hovorí zakladateľ a prezident skupiny, Dino Kyriacou, toto je len začiatok.

„Viac než 50 % našich zamestnancov je na pracovných pozíciách vo Veľkej Británii,“ pokračuje. „A viac než polovica z nich pôsobí na rôznych miestach regiónu Midlands. Sme skutočne hrdí na svoju rolu miestneho zamestnávateľa a silne investujeme do rozvoja schopností našich zamestnancov, čo znamená prínos nielen pre našich zákazníkov, ale taktiež pre miestnu komunitu.“

„Aby sme však splnili svoje plány expanzie, potrebujeme svoj tím ďalej rozširovať a očakávame, že do konca roku zamestnáme oveľa viac ľudí po celom svete, ak je možné vychádzať zo súčasnej prevádzky a rozbehnutých zákaziek.“

Spoločnosť G&P ponúka množstvo rôznych pracovných pozícií vhodných pre všetky úrovne skúseností a má taktiež úspešný program pre absolventov a stážistov. Okrem potreby skúsených kontrolórov a technikov, ktorí skutočne rozumejú svetovému výrobnému priemyslu, centrála spoločnosti vo Walsall taktiež ponúka profesijné príležitosti vo financiách, marketingu, administratíve a mnohých iných oblastiach.

„Vhodným uchádzačom môžeme toho veľa ponúknuť, pretože náš spôsob podnikania dáva ambicióznym a talentovaným zamestnancom príležitosti pracovať v zahraničí alebo rozvíjať svoju kariéru v manažérskych rolách,“ sľubuje Dino Kyriacou.

Rast zamestnanosti je jednou z priorít G&P, a preto sa spoločnosť začala vážnejšie zaoberať špecifickými personálnymi potrebami a spustila „G&P Recruitment“, agentúru, ktorá je súčasťou skupiny a poskytuje G&P zvláštne zmluvné služby a zároveň tvorí svoje vlastné nezávislé portfólio klientov.

„Záujemcovia o prácu môžu kontaktovať organizáciu G&P Recruitment, ktorá je efektívnou cestou k našim pracovným pozíciám aj informáciám o tom, aké odbornosti hľadáme pre ďalšie pracovné miesta v oblasti Midlands.“

Svojim partnerom po celom svete poskytujeme služby akosti od roku 1994.

Dodávatelia Výrobcovia pôvodného zariadenia

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

G&P Quality Management s.r.o. Karpatská 8, 81105 Bratislava, Slovakia

    +420 487 520 786          +420 487 521 411