Q-TRAK LOGIN

NAŠI ĽUDIA

Ľudia sú srdcom G&P. Členovia nášho vysokokvalifikovaného, príjemného a úzko spätého tímu prešli starostlivým výberom, ktorý sa zameriaval nielen na ich spoločné technické schopnosti, ale taktiež na individuálny prístup, motiváciu, húževnatosť a flexibilitu. Naše tímy majú jedinečnú znalosť produktov a odvetví a sú orientovaní na službu.

Zamestnanci spoločnosti G&P pracujú v súlade s najvyššími štandardmi profesionality a diskrétnosti, zaisťujú príkladné správanie na pracovisku a prísne dodržiavanie mlčanlivosti za všetkých okolností.

Vytvorili sme závideniahodný kompetenčný rámec na zdokonalenie riadenia náboru, vzdelávania a výkonnosti našich zamestnancov, ktoré je podporené využívaním testovania Thomas International.

ZOZNÁMTE SA S NAŠIMI GARANTMI KVALITY A SLUŽIEB

Dino založil skupinu G&P Group a spoločnosť doviedol k tomu, aká je dnes. Dino zostáva jediným vlastníkom G&P.
Dino Kyriacou
Výkonný Riaditeľ
Geoff Cousins
Chairman
közel 20 éves autóipari minőségügyi tapasztalattal a háta mögött, Simon feladata a G&P Csoport minőségügyi fejlesztéseinek és bővülésének irányt szabni minden országban. Ebbe tartozik a nemzetközi szabványoknak való megfelelésünk, a Qtrak fejlesztése, az oktatások, a környezetvédelem és az egészségügyi és munkabiztonsági feladatok.
Simon Francis
Group Quality Director
Stephen, autorizovaný inžinier, ktorý je členom inštitúcie IMechE (ústav strojného inžinierstva) sa stal súčasťou tímu G&P v septembri roku 2017. Zastával početné medzinárodné a seniorské pozície pre OEM’s v leteckom priemysle, vrátane pozície Assistant Chief Engineer v Rolls-Royce - divízia leteckých motorov.
Stephen Molloy
Riaditeľ pre letectvo a technológie
Pavlos felelős a folyamatosan magas minőségi és szolgáltatási szint biztosításáért a G&P teljes németországi tevékenységében.
Pavlos Kimtsaris
Task Force / Operations Manager
Jan Kuchynka prišiel do spoločnosti G&P v roku 2007 ako technický riaditeľ po tom, čo pracoval na niekoľkých rôznych pozíciách v oblasti kvality pre automobilových dodávateľov. Jan prispel k rastu spoločnosti G&P vo východnej Európe a dnes je generálnym riaditeľom pre Českú republiku.
Jan Kuchynka
generálny riaditeľ (Česká republika)
Leona je členkou tímu G&P 10 rokov a má na starosti fungovanie administratívy vo východoeurópskych krajinách.
Leona Cerna
Admin Manager pre východnú Európu
David je v G&P zodpovedný za oddelenie Operations na Slovensku, kde jeho sústredený prístup zaisťuje vysokú spokojnosť zákazníkov.
David Stefan
Operations Manager pre Slovensko
Jeff má bohaté skúsenosti zo všetkých výrobných odvetví a prepája predajné činnosti v rámci Veľkej Británie a celej skupiny.
Jeff Armiger
Sales Manager (Veľká Británia)
Colin je zodpovedný za zaisťovanie trvale vysokej úrovne kvality a služieb činností G&P vo Veľkej Británii.
Colin Bennett
Group Quality Operations Manager
Gordon nastúpil do spoločnosti G & P v januári 2016, keď mal viac ako 10 rokov skúseností v automobilovom priemysle. V spoločnosti G & P je spoločnosť Gordon zodpovedná za operácie a rozvoj podnikania v Číne.
Gordon Song
generálny manažér Čína
Dawn je v G&P od roku 2008 a má na starosti finančné aktivity v Európe.
Dawn Cunnington
Finance Manager (Európa)
Technology

KARIÉRA

Spoločnosť G&P neustále hľadá podobne zmýšľajúcich, talentovaných a motivovaných uchádzačov, ktorí majú záujem nám pomôcť udržiavať najvyššiu možnú úroveň služieb a spokojnosti klientov. Svojich zamestnancov si vysoko ceníme a považujeme ich za základ úspechu firmy. Poskytujeme príležitosti na veľký profesijný rozvoj a postup a taktiež priaznivé platové podmienky.

Skupina G&P je na ceste k značnému rastu a v našom odbore sme známi vďaka najlepšej kvalite vo svojej triede, službám zameraným na klienta a podpore. Ak si myslíte, že môžete nášmu tímu niečím prispieť, kontaktujte nás, prosím.

Contact Us

Vivate Recruitment

Organizácia Vivate Recruitment Ltd je súčasťou skupiny G&P Group a bola založená s cieľom poskytovať G&P prístup k tým najlepším talentom a schopnostiam pri dodávaní služieb zákazníkom v mnohých rôznych odvetviach.

Tak sa organizácia Vivate stala špecialistom na nábor v oblasti techniky a svoje služby teraz ponúka aj klientom G&P ako súčasť svojho záväzku plniť všetky ich potreby.

Vivate má preukázateľné úspechy pri sprostredkovávaní zamestnancov, ktorí majú potrebné znalosti a skúsenosti, ktoré dodajú hodnotu a impulz rastu vášho podniku. Tak vám zaisťujeme skutočnú návratnosť vašej investície.

Komplexné európske skúsenosti Vivate nám umožňujú zaisťovať:

    dočasnú pracovnú silu

    stálu pracovnú silu

    externú pracovnú silu

    odbornú pracovnú silu

Svojim klientom poskytujeme najlepšie personálne služby vo svojej triede a v súčasnosti denne plníme vyše štyristo pozícií, čo je základ úspešného odovzdávania riešení, ktoré vyžadujú naši klienti.

G&P MÔŽE POMÔCŤ S NÁBOROM PREVERENÝCH ZAMESTNANCOV S ODBORNOU KVALIFIKÁCIOU

Kontaktujte nás

G&P Management s.r.o Moskoská 13, Bratislava
SK-81108, Slovakia

    +420 487 520 786          +44 (0) 1922 458 004