Q-TRAK LOGIN

G&P News

Predpisy o ochrane údajov

Vložil ICE Creative

Predpisy o ochrane údajov   Úvod   V spoločnosti Gobel & Partner Ltd, ďalej označovanej ako „spoločnosť“, zhromažďujeme a spracovávame údaje o osobách, t.j. „osobné údaje“ na obchodné účely, vrátane údajov o pracovných pomeroch a personálnych údajov, na účely poskytovania našich služieb, obchodnej administratívy a na marketingové účely. Tieto údaje zahŕňajú osobné údaje o našich zamestnancoch, zákazníkoch, dodávateľoch a iných tretích osobách.   […]

Predpisy o ochrane údajov

24 May 18

G&P Obtain ESOS Compliance

Vložil ICE Creative

G&P Quality Management Group (Göbel & Partner) are proud to announce that we are amongst the first 120 large businesses, out of more than 10,000 businesses, to obtain our ESOS Compliance Certification;

G&P Obtain ESOS Compliance

03 Sep 15

G&P vytvára kvalitnú budúcnosť

Vložil ICE Creative

Spoločnosť Göbel& Partner (G&P) už dosiahla všeobecné uznanie ako popredná značka v oblasti riadenia kvality a teraz uskutočňuje ambiciózne plány do budúcna.

G&P vytvára kvalitnú budúcnosť

21 Jul 15

G&P už 2. rok inšpiruje Britániu

Vložil ICE Creative

Spoločnosť Göbel & Partner (G&P), odborník na riadenie kvality, bola zaradená do prestížneho zoznamu burzy London Stock Exchange, 1000 Companies to Inspire Britain už druhý rok.

Print

G&P držiteľom ocenenia CIPS

Vložil ICE Creative

G&P s hrdosťou oznamuje, že získala ocenenie organizácie CIPS (Chartered Institute of Purchasing and Supply) v spolupráci s JLR za najlepšie riadenie dodávateľských vzťahov.

CIPS-Logo

22 Jul 15

Svojim partnerom po celom svete poskytujeme služby akosti od roku 1994.

Dodávatelia Výrobcovia pôvodného zariadenia

Kontaktujte nás

G&P Management s.r.o Moskoská 13, Bratislava
SK-81108, Slovakia

    +420 487 520 786          +44 (0) 1922 458 004