Prípadová štúdia: Rezident inžinieri – Poskytovanie náhľadu expertov na mieste

Výzva

Dodávateľ prestížneho výrobcu automobilového priemyslu, rovnako ako mnoho výrobcov z celého sveta, nebol imúnny voči vplyvu COVID-19 na pracovné postupy.

Čelila konkrétnemu problému v tom, že jeden z jeho vlastných inžinierov nebol schopný pracovať na mieste vo výrobnom závode OEM kvôli následkom pandémie.

Tvárou v tvár tejto situácii dodávateľ rýchlo potreboval podporu rezident inžiniera, aby zabezpečil dodržanie štandardov kvality a pokračovala pravidelná komunikácia medzi dodávateľom a OEM.

Riešenie

Spoločnosť G&P bola zvolená tak, aby  poskytovala rezident inžiniera pred ostatnými poskytovateľmi riadenia kvality, s ktorými sa tiež robilo pohovor, aby poskytli personál pre túto pozíciu.

Po výbere došlo k rýchlemu nasadeniu jedného z rezident inžinierov spoločnosti G&P v mene dodávateľa do výrobného závodu výrobcu OEM.

Rezident inžinier spoločnosti G&P spolupracoval priamo medzi tromi európskymi závodmi dodávateľa a výrobcom OEM.

Rezident inžinier spoločnosti G&P bol zapojený do rôznych fáz procesu výroby, aby zabezpečil udržanie štandardov kvality počas celej výroby.

 

Výsledok

Vysokokvalifikovaný technický expert spoločnosti G&P, ktorý má skúsenosti, znalosti a odborné znalosti produktu a procesov, sa stal dôveryhodným partnerom v rovnakom meradle pre dodávateľa aj pre OEM.

Okrem toho rezident inžinier spoločnosti G&P narazil na zem a rýchlo pôsobil ako most medzi dodávateľom a OEM a zabezpečil transparentnosť počas celého procesu budovania.

Vďaka neustálemu dialógu a poskytovaniu správ a najdôležitejšej práci na mieste znamenalo, že rezidentný technik spoločnosti G&P bol schopný rýchlo a efektívne vyriešiť akékoľvek problémy s kvalitou, ak sa vyskytnú, čo šetrí čas, minimalizuje prerušenie prevádzky a zaisťuje aximálnu efektívnosť výroby.

To bolo tiež jasným znamením v mene dodávateľa, že v centre záujmu boli záujmy OEM, a to pri ochrane dobre získanej reputácie, ktorú si dodávateľ aj OEM vytvorili.

Svojim partnerom po celom svete poskytujeme služby akosti od roku 1994.

Dodávatelia Výrobcovia pôvodného zariadenia

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

G&P Quality Management s.r.o. Karpatská 8, 81105 Bratislava, Slovakia

    +420 487 520 786          +420 487 521 411